Náš příběh

Už od roku 2018

Náš příběh

Máme jasné hodnoty

  • PÉČE o naše zákazníky na 110 %
  • LASKAVOST k zákazníkům i sobě navzájem v týmu
  • RŮST směrem ke hvězdám každý jeden den
  • SPOLEHLIVOST kdy plníme, co slíbíme

Čím si vás získáme?

Náš příběh

Naše šperky budou vaší podporou

Neprodáváme jen hezké šperky, které dostanete jako dárek. Prodáváme takové, které vám budou připomínat v životě to, co nejvíce potřebujete. Ať už vaše blízké, životní události nebo to, čeho chcete mít kolem sebe více. 
Náš příběh

Rozmazlíme vás dárky

Od prvního nákupu se můžete těšit na dárek k objednávce. V té první to bude pásek na měření prstů pro výběr prstýnků v těch dalších třeba náušnice, náramek nebo ear cuff. 
Náš příběh

Do 3 dnů je balíček u vás

Každý den jedeme na 120 %, aby u vás byly balíčky co nejdříve. V 99 % případů budete svou objednávku rozbalovat do 3 dnů. 
Náš příběh

Šperky vám dárkově zabalíme

I když pečujeme už o tisíce zákazníků, stále píšeme ručně děkovné vzkazy, balíme dárkově a na e-shopu si můžete dokoupit i personalizované balení. 

Náš tým

Náš příběh

Eliška  / Zakladatelka Sparkle moments

Sparkle moments jsem založila už v roce 2018 jako koníček z našeho malého pražského bytu. Kancelář mi dělala naše tehdejší šatna a s prvními šperky mi trpělivě pomáhal můj manžel. Sparkle moments je pro mě synonymem podpory a souznění. Podpory našich úžasných zákaznic i mého týmu, který raketově roste. 
 
Náš příběh

Eunika / Zákaznická a obsahová superhrdinka

Eunika se do týmu přidala už v roce 2020 a dodnes tvoří klíčovou součást Sparkle moments, bez které by to nešlo. Její magickou schopností je vřelá a trpělivá péče o naše zákazníky i členy našeho týmu. Kdybyste jí chtěly udělat den podle její představy pak by začínal brunchem, dobrou kávou a oblíbenou knížkou a končil by výletem v přírodě. 
 
Náš příběh

Hani / Provozní manažerka

Hani je nejnovější posilou našeho týmu a ve Sparkle moments se stará o vše spojené s administrativou, procesy a financemi. Pořádek a organizace jsou totiž její nejlepší kamarádky. 
 
Náš příběh

Adél / Vizuální guru 

Adél ještě stále pomáhá s expedicí a výrobou šperků, ale čím dál více má pod palcem na starost také náš Instagram, video obsah a fotografie. Její oblíbené místo je to, kde prodávají Latté nebo Make up.  
 
Náš příběh

Kačka / Manažerka Expedice

Kačka se z expedientky na pár hodin týdně za méně než rok vypracovala na Manažerku Expedice. Ona a její tým se tak starají, aby k vám vše dorazilo včas a v pořádku. Když Kačka zrovna není v práci, najdete ji na tréninku Softballu. 
 

TOP výběr našich produktů

Náš příběh

Elišky výběr

"Speciální symboliku pro mě nesou Náušnice Karmy Sebedůvěry. Jsou sice z loňské kolekce, ale stále bestsellerem a pro mě jsou připomínkou ať nezapomínám věřit v sebe sama."
Náš příběh

Euniky výběr

"Antistresový prstýnek je kouskem, který jsem si do našeho e-shopu vysnila. Každý den mi pomáhá od okousaných propisek a podle našich zákaznic v tom nejsem sama. Okamžitě se stal na našem e-shopu bestsellerem."
Náš příběh

Hani výběr

"Náramek Karma je jedním z prvních šperků, které jsem před lety dostala a od té doby mi dělá společnost v práci i na cestách za oceán." 
Náš příběh

Adél výběr

"Must have kouskem je za mě určitě Jednoduchý prstýnek. Mám ho už roky, hodí se ke všemu a v pozlacené variantě mi stále perfektně drží!"
Náš příběh

Kačky výběr

"Když jsme o loňských Vánocích spouštěly Náušnice Karma s kamínky byla to pro mě okamžitě láska na první pohled."

Můžeme vám ještě pomoci?

Náš příběh

Víte, že máme Program garance kvality?

Náš příběh

Potřebujete zjistit velikost prstýnku?

Náš příběh

Chcete více informací o našich materiálech?

Náš příběh

Zajímá vás rychlost a způsoby doručení?

Zpět do obchodu