Úprava šperku / Výměna šperku / Reklamace / Vrácení zboží

Něco není v pořádku?

To nás mrzí, ale spolu to vyřešíme. ❤️

Jak můžete zboží vrátit?

  • vyplněním formuláře níže budete přesměrování na platbu dopravného, kdy vám příjde vratkový kód, se kterým jednoduše zajdete na výdejní místo PPL nebo Zásilkovny a jednoduše odešlete balíček k nám

Budete si zařizovat dopravu sami? Pošlete balíček přes:

  • Zásilkovnu na pobočku: Nápoje Trunečková, Čsl. Armády Most  
  • Českou poštou na adresu: Sparkle moments s.r.o., Čsl. Armády 1608/29A, Most 43401 (pokud budete zboží zasílat Českou poštou, napište nám na e-mail (info@sparklemoments.cz) sledovací číslo balíčku
  • zboží zabalte jako balík a dovnitř vložte vyplněný formulář, který stáhněte ZDE 

 

Úprava či výměna zboží

Šperk vám vyměníme rychlostí blesku, ale abychom ho mohly přijmout a odeslat, poprosily bychom vás o úhradu poštovného k nám i směrem k vám. 

Částku 138,- (za štítek vygenerovaný námi a za dopravu směrem k vám), zaplatíte přímo ve formuláři níže.

Pokud budete využívat vlastní dopravu, poštovné 69,- za cestu k vám odešlete, prosím, na číslo účtu: 2201982572/2010.Do poznámky k platbě uveďte vaše jméno.

Nezapomeňte nám do aplikace nebo do balíčku přidat pokyny k úpravě či výměně. 

Možnosti reklamace

V případě reklamace nám, prosím, napište na e-mail: info@sparklemoments.cz. Spolu se na to podíváme a najdeme nejlepší řešení k vaší spokojenosti. 

Dbejte prosím na skutečnost, že na personalizované šperky (individuální ražba) se záruka výměny nevztahuje.

Reklamace se vztahuje jen na vady způsobené výrobcem a nevztahuje se na poškození zapříčiněné nesprávným nebo nešetrným používáním a přirozeným opotřebováním.

V případě, že dojde k podráždění pokožky, nedoporučujeme šperk nadále nosit, z důvodu možnosti alergické reakce. Také u některých osob s agresivním potem, může šperk na povrchu zoxidovat. Ani jedna z těchto uvedených výjimečných nepříjemností však není chyba výrobku a proto jej není možné z těchto důvodů reklamovat.

 

Pro vrácení nebo úpravu či výměnu zboží využijte TENTO FORMULÁŘ.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz