Proč darovat šperk s ruční ražbou?

Proč darovat šperky s ruční ražbou?

Čeká vás výběr dárku a nechcete darovat opět jen květinu, láhev vína nebo svíčku? Darujte pocit výjimečnosti, který rozzáří srdce a rozzáří úsměv obdarované. Víte proč jsou šperky s ruční ražbou jedním z našich nejprodávanějších šperků? Právě z těchto důvodů:

Dáváte si záležet

Do výběru personalizovaného šperku dáváte kus sebe, protože o obdarované osobě přemýšlíte. Přemýšlíte o jejích oblíbených věcech, milovaných lidech nebo významných událostech v jejím životě. Tím vším dáváte najevo, že na vám na dané osobě doopravdy záleží

Uchová důležitou vzpomínku

Šperky s ražbou iniciál milovaných osob, významného data, souhvězdí zvěrokruhu nebo květin podle měsíce narození, v sobě ponese nekonečný a hluboký význam. Vložte do šperku výjimečnou vzpomínku, kterou bude mít obdarovaná stále u sebe.

Šperk, který se neokouká

Jemným a elegantním řetízkem s minimalistickým medailonkem se trefíte do vkusu každé ženě. Nemusíte se bát, že vyberete výrazný kousek, který by obdarovaná musela složitě kombinovat jak s jinými šperky, které nosí, tak i s jejími oblíbenými kousky v šatníku. 

Nadčasový design udělá ze šperku společníka, kterého si žena vybere do každého období jejího života bez ohledu na to, jak se ona sama a její styl budou měnit.

Kvalitní dárek, který vydrží věky  

Náhrdelníky a náramky s ražbou na přání vyrábíme ze stříbra nebo pozlacené mosazi, jsou odolné proti vodě, každodennímu nošení a shonu. Ručíme vám za to, že se obdarovaná nebude se šperky více trápit, než si je užívat. Každý šperk je balený v dárkové krabičce s čistícím ubrouskem, kterým stačí šperk jednou za čas vyčistit pro udržení lesku.

.
.
.
.
Zpět do obchodu