O nás

Proč darovat šperk s ruční ražbou?

Proč darovat šperky s ruční ražbou?

Čeká vás výběr dárku a nechcete darovat opět jen květinu, láhev vína nebo svíčku? Darujte pocit výjimečnosti, který rozzáří srdce a rozzáří úsměv obdarované. Víte proč jsou šperky s ruční ražbou jedním z našich nejprodávanějších šperků? Právě z těchto důvodů:

Dáváte si záležet

Do výběru personalizovaného šperku dáváte kus sebe, protože o obdarované osobě přemýšlíte. Přemýšlíte o jejích oblíbených věcech, milovaných lidech nebo významných událostech v jejím životě. Tím vším dáváte najevo, že na vám na dané osobě doopravdy záleží

Uchová důležitou vzpomínku

Šperky s ražbou iniciál milovaných osob, významného data, souhvězdí zvěrokruhu nebo květin podle měsíce narození, v sobě ponese nekonečný a hluboký význam. Vložte do šperku výjimečnou vzpomínku, kterou bude mít obdarovaná stále u sebe.

Šperk, který se neokouká

Jemným a elegantním řetízkem s minimalistickým medailonkem se trefíte do vkusu každé ženě. Nemusíte se bát, že vyberete výrazný kousek, který by obdarovaná musela složitě kombinovat jak s jinými šperky, které nosí, tak i s jejími oblíbenými kousky v šatníku. 

Nadčasový design udělá ze šperku společníka, kterého si žena vybere do každého období jejího života bez ohledu na to, jak se ona sama a její styl budou měnit.

Kvalitní dárek, který vydrží věky  

Náhrdelníky a náramky s ražbou na přání vyrábíme ze stříbra nebo pozlacené mosazi, jsou odolné proti vodě, každodennímu nošení a shonu. Ručíme vám za to, že se obdarovaná nebude se šperky více trápit, než si je užívat. Každý šperk je balený v dárkové krabičce s čistícím ubrouskem, kterým stačí šperk jednou za čas vyčistit pro udržení lesku.

.
.
.
.
Znamení zvěrokruhu - Věděli jste o 13. znamení?

Znamení zvěrokruhu - Věděli jste o 13. znamení?

Hvězdy fascinovaly lidstvo po celou jeho historii. Už od nepaměti se lidé snažili číst ve hvězdách. Proč?   Hvězdy jsou pro nás dosud mystickými objekty, ve kterých se snažíme hledat odpovědi na otázky týkající se našeho života a osudu.  Každou noc se nám nad hlavami objeví biliony zářivých světel, které v nás vzbuzují pocit klidu a zároveň jsou zahalené do něčeho tajemného.  Každý člověk na této planetě je jedinečný a výjimečný, stejně jako noční obloha zjevující se každý večer nad našimi hlavami. Po staletí se lidé věnovali tomu aby zjistili, zda se hvězdné nebe, které nás doprovázelo při našem příchodu na svět, dokáže otisknout do našeho charakteru. Z nejzajímavějších teorií spojených s hvězdami je zvěrokruh. Tento mystický pás na obloze nás provází od nepaměti, a právě do něj vložili naši předkové význam, který dodnes považujeme za součást naší osobnosti.

Znamení zvěrokruhu podle 4 živlů  

13. znamení zvěrokruhu

Díky pohybu zemské osy zvěrokruhový pás nyní protíná i 13. souhvězdí pojmenované Hadonoš? Kvůli počtu měsíců se ale ve znamení zvěrokruhu se (zatím) neobjevuje. Pokud se jednou astrologové rozhodnou zařadit znamení Hadonoše, byl by někde mezi Štírem a Střelcem. Pokud jste si tedy někdy všimli, že se vymykáte svému znamení, možná je to tím, že jste temperamentní, trochu žárlivý, bystrý a cílevědomí Hadonoš, který když najde tu pravou lásku, je z něj partner na celý život. ❤️

Šperky se znamením zvěrokruhu

znamení zvěrokruhu

Náhrdelník  s ražbou znamení zvěrokruhu 

znamení zvěrokruhu

Spojovací náramek s ražbou znamení zvěrokruhu

znamení zvěrokruhu

Dvojitý náhrdelník s ražbou znamení zvěrokruhu

znamení zvěrokruhu

Kombinovaný náramek s ražbou znamení zvěrokruhu

Newsletter

Vítejte ve Sparkle moments 

Buďte součástí naší komunity a využijte spousty výhod, které odběrem newsletteru získáte. ✨

 

3 položek celkem
Zpět do obchodu